sestdiena, 2016. gada 6. februāris

Foxes - "All I Need" (2016)

Luīza Rouza Alana platu soli pretī Lielajai mūzikai spēra, 2013.gadā ar deju mūzikas producentu un dīdžeju Antonu Zaslavski ierakstot dziesmu "Clarity". Ak jā, abi gan labāk zināmi pēc pseidonīmiem - Alana savā radošajā darbībā parakstās kā Foxes, savukārt Zaslavskis ir Zedd. Sauthemptonā dzimusī 26 gadus vecā Alana zem Foxes pseidonīma nupat ir izdevusi savu otro albumu "All I Need".

Alana visai komfortabli ir iesēdusies šobrīd pa vējam laiski, bet pārliecinoši uz priekšu slīdošajam kuģītim, varbūt pat laiviņai, kurā pie airiem priekšā ir gan Kārlija Reja Džepsena, gan "CHVRCHES", gan citi, kas uzķēruši - astoņdesmito ritmi divdesmit pirmā gadsimta otrajā desmitā atkal ir modē! Tiesa Alanas "All I Need" ir ļoti advancēts diskoritmu krājums. Tādi radoši prāti kā Dens Vilsons, kurš Adelei reiz palīdzējis ar dziesmas "Someone Like You" tapšanu un "One Direction" producents Džese Šatkins kopā ar Alanu ir radījuši skaņdarbus, kuru vieta mūsdienu popmūzikā būtu liekama elites klasē. "If You Leave Me Now" un jo sevišķi "Devil Side" lai neļauj sameloties!

2016.gads popmūzikā pilnīgi nešaubīgi ir iesācies dāmu zvaigznājā. Foxes "All I Need" komplektā ar Sia pirms nedēļas klajā nākušo jauno albumu "This Is Acting" runā paši par sevi!


2016, www.musicstories.lv.

Nav komentāru: