pirmdiena, 2015. gada 13. aprīlis

Tobias Jesso Jr. - "Goon" (2015)

"Man atkārās žoklis," savas emocijas žurnālam "Billboard" atklāj kanādiešu mūziķis Tobiass Džesso Jaunākais (29). Emocijas izraisīja kāds ieraksts tviterī, kas par "fantastisku" nodēvēja viņa dziesmu "How Could You Babe?" Šī ieraksta autors bija neviens cits kā slavenā Adele. "Jau kopš savas pirmās intervijas esmu teicis, cik daudz man nozīmē Adeles mūzika," Džesso paskaidro žokļa atkāršanās iemeslu. 

"Goon" ir mākslinieka debijas albums, kas sastāv gandrīz tikai no balādēm. Patiesībā skumja plate, jo iemieso sevī Džesso pēdējo gadu pārdzīvojumus - visas tās mīlestību un tuvinieku padarīšanas, un viss pārējais tas bla bla bla, kas parastam klausītājam nemaz nav interesanti. Viņš klausās Džesso mūziku un ik pēc katras dziesmas steidz mainīt pamperus. Sev. Jo kanādiešu mūziķis savās dziesmās ir spējīgs likt klausītājā atslābt pat visdabiskākajiem instinktiem, pie kuriem, saprotams, pieder arī saturēšana. "Tobiass patiesi ir viens no talantīgākajiem [mūziķiem], ko pazīstu," saka Džesso ierakstu izdevniecības "Universal Music Publishing Group" vadītājs Džodijs Gersons, kurš savulaik slavas starmešos iznesis gan Lady Gaga, gan Alīšu Kīzu. 

Pats Džesso Jaunākais domā, ka gan klavieru spēlēšana, gan dziedāšana viņam nepadodas diezko labi un pie tā vēl būtu jāpiestrādā. Publika gan tam īsti nepiekrīt, jo Kanādā viņa koncerttūre ir pilnībā izpārdota, un ir skaidrs, ka arī lielie festivāli viens pēc otra centīsies viņu nolīgt. Un, godīgi, cilvēkiem viņš patiks. Un arī par Adeles mīlulīti viņu vēl droši vien sauks ilgi.


2015, www.musicstories.lv

Nav komentāru: