pirmdiena, 2015. gada 2. februāris

"TLC" atvadu albumam naudu savāc "Kickstarter"

Deviņdesmito gadu viena no populārākajām meiteņu grupām "TLC", ejot laikam līdzi, savam ceturtajam studijas albumam naudu nolēma savākt, izmantojot tā saukto pūļa finansēšanas vienu no vietnēm "Kickstarter". Īsumā - tajā katrs var ievietot savu ideju, grāmatas manuskriptu, filmas scenāriju, un lūgt jebkuru interesentu finansiāli piedalīties idejas pārvēršanā par realitāti. Plānotos 150 000 ASV dolārus "TLC" šādā veidā savāca trīs dienās ($5000 ziedoja arī Keitija Perija), bet kopā projektam tika saziedoti aptuveni 235 tūkstoši dolāru.

""TLC" atgriešanos ieskauj neticams pozitīvisms," žurnālam "Billboard" atzīst topošā albuma producents Rons Feirs. Tieši viņš bija tas, kuru pirmām kārtām sadarbībai uzrunāja "TLC" dalībnieces Rozanda "Chilli" Tomasa un Tionne "T-Boz" Votkina. Feirs kā producents strādājis pie Kristinas Agileras, "The Black Eyed Peas", Mary J.Blige albumiem, bet ir plānots, ka radošajai komandai, atsaucoties uz Tomasas teikto žurnālam "Billboard", vēl pievienosies grupas ilggadējais līdzstrādnieks Dallas Ostins (strādājis pie "TLC" slavenākajiem hītiem "Creep" un "Unpretty), kā arī hiphopa zvaigzne "Ne-Yo", kurš piedalījās "TLC" atgriešanās dziesmas "Meant to Be" ierakstā 2013.gadā.

Pacilātību un sajūtu, ka "ir gandrīz kā vecos, labos laikos" piezemē vien tas, ka no kvarteta "TLC" 2002.gadā tapa par trio, jo togad autoavārijā bojā gāja viena no grupas dalībniecēm Lisa "Left Eye" Lopesa. 2002.gada albumu "3D" grupa izdeva jau pēc Lopesas nāves, kas, protams, to padarīja par morāli smagu procesu. Acīmredzot meitenēm, kam šobrīd jau mazliet virs četrdesmit, punktu gribējās pielikt uz pacilājošas nots, un šajā 2015.gadā to piedzīvot būs lemts visiem.


Foto raksta ievadā no facebook.com.

Nav komentāru: