svētdiena, 2015. gada 22. februāris

Teilore Svifta panāk Aretu Frenklinu

Amerikas mūzikas tirgus šā brīža apsēstība vārdā Teilore Svifta (25) nupat papildinājusi nākamo ailīti savas statistikas tabuliņā - viņas trešais singls "Style" no aktuālākā albuma "1989" iekļuvis jaunākajā (28.februāra) "Billboard" TOP 10, kas diez vai kādam ir liels pārsteigums, ņemot vērā Sviftas neizskaidrojamo popularitātes fenomenu un tendences, ko šī dziesma topa tabulā uzrādīja pēdējās nedēļās (trīs nedēļu laikā tā pakāpusies no 29. uz 10.vietu, bet dziesmas videoklips "Youtube" vietnē nedēļas laikā kopš publicēšanas apskatīts aptuveni 22 miljonus reižu). Līdz ar to Svifta nu ir panākusi leģendāru dziedātāju Aretu Frenklinu (72), jo nu abām meitenēm ir jau katrai pa 17 "Billboard" TOP 10 dziesmām, un abas šajā rādītājā nu ieņem dalīto sesto vietu sieviešu konkurencē. 

Tiesa, Sviftai vēl ir kur tiekties, jo viņas kolēģei Madonnai kontā ir jau trīsdesmit astoņas TOP 10 dziesmas (viņa, starp citu, ir līdere absolūtajā vērtējumā, ne tikai, dalot puisīšos un meitenītēs), un skaidrs, ka Madonnas jau pēc pāris nedēļām (6.martā) iznākošais jaunais albums "Rebel Heart" šo statistiku tikai uzlabos. Sviftai ir vēl arī mazliet brīvas telpas līdz pārējām priekšā esošajām dāmām - Meraijai Kerijai un Dženetai Džeksonei (abām pa divdesmit septiņām TOP 10 dziesmām), Riannai (26 dziesmas) un Vitnijai Hjūstonei (23 dziesmas). 


Foto raksta ievadā no "Billboard" 2014.gada 12.decembra konferences "Women in Music", kuras laikā Frenklina nodziedāja Sviftai "Happy Birthday" dziesmiņu par godu viņas nākamajā dienā gaidāmajai 25.dzimšanas dienai.

2015, www.musicstories.lvNav komentāru: