trešdiena, 2015. gada 4. februāris

Cik tagad maksā Meraija Kerija?

Kurš gan nezina Meraiju Keriju?! Tagad 44 gadus veco samtainās balss īpašnieci, kas liek apklust jebkura izmēra auditorijai, bet viņas dabas un, iespējams, plastisko ķirurgu dotie labumi daļai vīru lika izšķirties par platekrāna televizoru iegādi. 2000.gadā mūzikas pasauli pārsteidza ziņa, ka izdevniecība "EMI" Kerijai piedāvā mūslaikiem neticami dāsnu darījumu - 80 miljonus ASV dolāru par četriem nākamajiem albumiem. Saprotams, šis ir piedāvājums, no kura atteikties grūti, turklāt Keriju vadīja arī vēlme būt iespējami tālu no sava bijušā "leibla" "Sony Music", kura bijušais vadītājs Tomijs Motola kā reizi bija kļuvis arī par Kerijas bijušo vīru.

Ņemot vērā mūzikas tirgus tendences, nevarētu teikt, ka šis četru albumu posms Kerijas karjerā būtu katastrofāls. Viņas 2005.gada albums "The Emancipation of Mimi" kopumā tika pārdots pat 12 miljonos eksemplāru, kas, protams, salīdzinot ar Kerijas 1993.gada plates "Music Box" 32 miljoniem, izskatās pablāvi. Un pavisam bēdīgs mūsu Meraijai bija pērnais gads - viņas albums "Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" ASV tika pārdots vien 117 tūkstošos kopiju, kas ir vissliktākais rādītājs dziedātājas četrpadsmit albumu karjerā. Vai Meraijas Kerijas laiks ir beidzies? Vai tiešām no ekrāniem pazudīs viņas žilbinošais smaids un lielās acis?

2015.gads sācies ar (laikam jau) labām ziņām: Meraija Kerija ir atgriezusies pie "Sony Music"! Tam par iemeslu bijuši vairāki faktori, ziņo "Billboard". Pirmkārt, vainojams Kerijas albuma "The Emancipation of Mimi" producents Antonio "L.A." Reids, kurš tagad ir "Sony Music" partnera "Epic Records" vadītājs. Otrkārt, Kerijai atkal ir jauns bijušais vīrs Niks Kenons, un tādos dzīves brīžos jau pārmaiņas gribas. Un visbeidzot naudiņa -  tā jau vajadzīga ikvienam. Jā, cik tad tagad maksā Kerija? Tas pats "Billboard" ziņo, ka dziedātāja prasījusi 3 miljonu ASV dolāru avansu, ko, cik noprotams, nav saņēmusi, kā jau šādos gadījumos ierasts to izdevumam pačukstējusi kāda "tuvu stāvoša persona". Nojaušams, ka summa ir krietni mazāka. ""Sony" darījums bija [Kerijai] vienīgais pieejamais, un tas bija [naudas izteiksmē] daudz mazāks kā viņa gaidīja," apgalvo šis pats avots. Cerams gan, mazliet gaišāku skatu uz dzīvi Kerijai darīja piecu Ziemassvētku koncertu pilnīga izpārdošana 2014.gada nogalē Ņujorkā, kas meitenei ienesa 1,5 miljonus dolāru, ziņo tas pats "Billboard". Tā kā rokas nav ko nolaist pat veterāniem...


Foto raksta ievadā no idolator.com.

2015, www.musicstories.lv  

Nav komentāru: