otrdiena, 2012. gada 13. novembris

Patrick Wolf - "Sundark and Riverlight" (2012)

Mūzikmīļi saņēmuši brīnišķīgu dāvanu valsts svētkos - ziņu, ka nākamā gada februārī Rīgā koncertēs britu mūziķis Patriks Volfs. Tie patiešām ir labi jaunumi! "Palladium" koncertzālē Volfs viesosies sava jaunā albuma "Sundark and Riverlight" tūres ietvaros. Šī plate ir atskats uz Volfa skatuves desmit gadiem, iepriekšējo piecu albumu dziesmas ieskaņojot akustiskā versijā. Par to ir mazliet skumji. Skumji, ka Volfs šeit neuzspēlēs kā 2011.gada ekselentajā platē "Lupecalia". Akustiskie albumi ir forši (droši vien), bet būtu gribējies dzirdēt "īsto" Volfu.

Bet, kamēr man neviens viedokli neprasa (un šī lieta, domājams un cerams, nekad nemainīsies), jāklausās tas, ko mākslinieks ir radījis. Dubultalbumu "Sundark and Riverlight" būtu jāklausās tikai tad, ja iepriekš Volfs ir iepazīts pārējās viņa platēs - pārāk nepareizs priekšstats var rasties! Var pat gadīties, ka kāds, pirmo dzirdējis šo albumu, uz Volfu skatīties vairs negribēs vispār. Varbūt tieši otrādi. Katrā ziņā tas, ka pie mums brauc tādi talanti, ka ir cilvēki, kas riskē šo visu organizēt, cerot, ka mūsu šlāgerizētajā tautiņā būs pietiekams daudzums ļaužu, kas gatavi maksāt par šādu, nešaubos, brīnīsķīgu koncertu, ir atzinības vērts žests. 

Atliek vien novēlēt "ieaugt" Volfa mūzikā. Laiks vēl mazliet ir, tāpēc sadarbībā ar "Grooveshark" pieliksim arī savu artavu, piedāvājot noklausīties visu (gandrīz) Volfa jauno dubultalbumu "Sundark and Riverlight".


Papildus resursi:

2012, www.musicstories.lv

Nav komentāru: