otrdiena, 2012. gada 30. oktobris

"Jonathan & Charlotte" - "Together" (2012)

Vēl pirms gada apaļīgais Džonatans Antvons un viņa draudzene un iedvesmotāja Šarlote Džakonelli bija tikai divi pusaudži, kurus vienoja mīlestība uz mūziku un dziesmu. Kādu dienu viņu dziedāšanas skolotājai radās ideja, ka abiem vajadzētu izmēģināt spēkus talantu šovā "Britain's Got Talent". Apstākļi sakrita perfekti. Jaunie censoņi uzstājās raidījuma ieraksta dienas pašās beigās, kad visi - gan žūrija, gan publika - jau bija paguruši, bez tam pirms abiem bija uzstājusies virkne ļaužu, kas ar talantu patiesībā ir uz "jūs". Ne velti, ieraugot lācīgo Džonatanu un aiz viņa tipinošo Šarloti, žūrijas vadītājs Saimons Kouvels blakus sēdošajai Karmenai Elektrai tajā brīdī pačukstēja: "Un šķita jau, ka sliktāk vairs nevar būt..."

Uz žūrijas locekļu jautājumiem pārsvarā atbildēja Šarlote, jo Džonatans izrādījās ļoti kautrīgs. Kā viņš atzīst, kompleksi par savu uzmēru viņam bijuši, "kopš es sevi atceros". Visi šie apstākļi - publikas apnikums, žūrijas nogurums, abu pretendentu no pirmā acu uzmetiena naivums un pārliecības trūkums - sagatavoja augsni triumfam. Triumfam, kas sekoja jau desmit sekundes pēc abu priekšnesuma sākuma. Šokā bija visi - žūrija, publika, beigās arī pats Džonatans un Šarlote. Viņi izpildīja dziesmu "The Prayer", kas visvairāk zināma Andrea Bočelli un Selīnas Dionas izpildījumā. Daudzus šova skatītājus pārņēma tāda kā "deja vu" sajūta, atceroties pirms trim gadiem šādā pašā veidā grandiozos panākumus guvušo vientuļo mājsaimnieci Sūzanu Boilu.

Viens mirklis un viss mainās! Nepakļaujoties Kouvela idejai "atmest" no dueta Šarloti, Džonatans, iespējams, izvilka savas dzīves lielo lozi - abi gāja cauri visam konkursam ar katru uzstāšanās reizi jo pārliecinošāki par savu varēšanu. Un, lai arī uzvaru beigās ieguva lēkājošs suns, bet mūsu lepnums Gatis Kandis līdz finālam netika, īstie uzvarētāji ir Džonatans un Šarlote. Kouvels, kam pieder mūzikas ierakstu kompānija "Syco", parakstīja ar abiem vienu miljonu sterliņu mārciņu lielu ierakstu līgumu, un 24.septembrī veikalu plauktos parādījās "Jonathan & Charlotte" debijas albums "Together", jo tieši tā pirmajā uzstāšanās reizē uz Kouvela jautājumu, vai viņi var uzvarēt, atbildēja Šarlote. Jā, kopā viņi varot. Un šīs desmit populārās dziesmas, tai skaitā "Muse" smeldzīgā "Unintended" un "Queen" allaž pārdomas izraisošā "Who Wants to Live Forever" itāļu valodā, to pierāda.

Visu plati iespējams noklausīties šeit, bet turpinājumā vēsturiskais video - dueta pirmā audience "Britain's Got Talent" žūrijas un auditorijas priekšā.Papildus resursi:
"Jonathan & Charlotte" profils portālā "Facebook"
"Jonathan & Charlotte" profils portālā "Twitter"
Iegādājies "Jonathan & Charlotte" mūziku legāli!

Foto raksta ievadā no uk.omg.yahoo.com.

2012, www.musicstories.lv
Nav komentāru: