otrdiena, 2012. gada 11. septembris

"The Empire of the Moon" - "Transition" (video), "Alchemist", "Tesla" (dziesmu liste)

Tikai nepilni divi mēneši trūka, lai Argentīnā pazīstamais rakstnieks un mākslinieks Ernesto Sabato sagaidītu savu simto dzimšanas dienu. Tomēr viņam tas nebija lemts, jo pagājušā gada aprīļa pēdējā dienā viņš atstāja šo sauli. Taču dzīve ir dzīve, un tā turpinās. Sabato gadījumā caur viņa mazdēlu Huanu, kurš dzimtajā Argentīnā ir labi zināms mūziķu aprindās. Atzinību ieguvis, dibinot apvienību "Brian Storming", nu Sabato juniors uzsācis jaunu projektu - "The Empire of the Moon".

Kolektīvs sastāv no pieciem aizrautīgiem puikām, un pagājušā gadā viņi izdeva savu pirmo singlplati "Saturday Children". Tā ir piecu lielisku dziesmu kolekcija, kurā katrs stāsts ir īpašs. Un īpašus tos padara Sabato lieliskās dziesmu aranžēšanas prasmes. Dziesma "Wings" arī patiesi paceļ spārnos, bet tituldziesma "The Empire of the Moon" ir bezmaz simfoniskā orķestra un, piemēram, saksofonistes Kendijas Dalferes izpildījuma cienīga.

Nav atrodama informācija, kad tad paredzēts izdot "The Empire of the Moon" debijas albumu; tā normāli jau būtu kaut kad vēl šajā gadā. Un, ja tā, tas varētu būt skaists mirklis, jo mazais albumiņš "Saturday Children" ir gana intriģējošs un iekārdinošs. Starp citu, visu šo plati iespējams noklausīties "Deezer" sistēmā, bet albuma dziesmas "Transition" video un daži audio paraudziņi (tās gan nav iekļautas šajā singlplatē) še zem raksta.Papildus resursi:
"The Empire of the Moon" mājaslapa
"The Empire of the Moon" profils portālā "Facebook"
Iegādājies "The Empire of the Moon" mūziku legāli!

Foto raksta ievadā no "The Empire of the Moon" profila portālā "Facebook".

2012, www.musicstories.lv
Nav komentāru: