ceturtdiena, 2012. gada 6. septembris

Jess Penner - "Video Games" (video), "Growing in the Cold" (2010, pilns albums)

Džesse Pennere ir no tām komponistēm un dziedātājām, kuru radītās dziesmas klausītājiem liek atslābināt visus iepriekš saspringušos muskuļus un locekļus. "Dzīvespriecīgās dziesmas" - tā viņas daiļradi raksturo pārsvarā amerikāņu indī un popmūziku popularizējošais portāls "Noise Trade", kurā, starp citu, Penneres pagaidām aktuālākā plate "Growing in the Cold" lejupielādējama bez maksas, turklāt - pilnīgi legāli. Tātad ir skaidrs, ka Pennere ir amerikāņu izcelsmes. Tāpat ir zināms, ka viņa izdevusi divas plates - bez jau pieminētās 2009.gadā iznāca viņas debija - albums "Love, Love, Love". Un vēl zināms, ka, līdzīgi kā ar daudziem Penneres kolēģiem, viņas melodiskās un "dzīvespriecīgās" dziesmas uz velna paraušanu labprāt izmanto gan reklāmu veidotāji, gan atbildīgie par populāro TV seriālu muzikālo noformējumu.

Patiesībā nav īpaši daudz iemeslu, kāpēc Penneri un viņas šo plati vajadzētu īpaši izcelt. Ja nu vienīgi - tā relaksē, izklaidē un liek aizdomāties nevis par dzīves jēgu un kās nāks pēc nāves, bet par rozā ponijiem un princesēm, kas jādelē ar sudraba serpentīnu izgreznotos tikpat rozā vienradžos. Un, lai arī viņi paši droši vien to noliegtu, visticamāk, pat grupas "Skyforger" dalībnieki reizēm sapņo, kā, ieķērušies apaļam, sārtam ponijam krēpēs, viņi nebēdnīgi izjādelē saules pielietas āres, norakstot šo niķi uz laimīgo bērnību...

Turpinājumā gan visa plate "Growing in the Cold", gan Lanas Del Rejas debijas grāvējs "Video Games" Penneres izpildījumā, tikai apgrieztā secībā.


Papildus resursi:

Foto raksta ievadā no pippasays.wordpress.com.

2012, www.musicstories.lv

Nav komentāru: