piektdiena, 2012. gada 29. jūnijs

"Neon Trees" - "Everybody Talks" (video), "Picture Show" (2012, pilns albums)

Amerikāņus "Neon Trees" varētu uzskatīt par savu tautiešu "Scissor Sisters" labāko tradīciju turpinātājiem mūzikā. Tiesa, to nevar teikt par "šķēru māsu" jaunāko plati "Magic Hour", kas liekas tik komerciāli saķeckāta, ka "Neon Trees" tomēr tradīcijām pieturas daudz konsekventāk par saviem priekštečiem. Patiesībā Tailera Glena un Krisa Alena dibinātā "dejroka" apvienība, kas nu, papildinoties ar Brandenu Kembelu un Eleinu Bredliju, kļuvusi par kvartetu, kā Minhauzens, izšauts no lielgabala, uzlidoja augstu gaisā vienā mirklī. Tas notika kādā nelielā Lasvegasas mūzikas klubiņā, kurā "Neon Trees" tovakar spēlēja. Un tieši tovakar turpat bija ieklīdis Ronijs Vanuci Juniors, amerikāņu grandu "The Killers" bundzinieks. Rezultātā 2008.gada "The Killers" Ziemeļamerikas tūri iesildīja... "Neon Trees".

Bet Vanuci ir lāga zēns, un viņš arī palīdzēja četrotnei noslēgt līgumu ar ierakstu kompāniju "Mercury Records", kuras paspārnē 2010.gadā klajā nāca "Neon Trees" debijas albums "Habits". Toreiz, izdzirdot dziesmu "Animal", pasaule sajuka prātā. Šogad pavasarī kvartets centās panākumus atkārtot, izdodot otro albumu "Picture Show". Vai viņiem tas izdosies? Nāāā! Diemžēl pirmais albuma singls "Everybody Talks" pat dzimtenē neuzkāpa augstāk par septīto vietu, turpretī "Animal" savulaik uzlidoja pašā singlu topa virsotnē. Vai tas nozīmē, ka albums ir štrunts? Nebūt nē! Tieši otrādi - "Neon Trees" ir kļuvuši pieredzes bagātāki, mūzikā noslīpētāki (kas gan kādam "atskabargainākas" mūzikas mīlim varētu arī nepatikt). To, ka "Picture Show" nesatur kādu ļoti izteiktu vilcējdziesmu, liecina singlu topu rezultāti, turpretī albums kopumā tabulās ticis novērtēts daudzkārt augstāk kā debija.

Šķiet, rudenī pie mums koncertēs "Scissor Sisters". Droši vien "Neon Trees" viņus neiesildīs. Un tas ir tikai loģiski, jo, iespējams, iesildītājiem vajadzētu būt tiem pirmajiem, kamēr otrie plūktu koncerta galvenos laurus. Paņem savu "Picture Show" plati un dodies vasarā!Papildus resursi:
"Neon Trees" mājaslapa
"Neon Trees" profils portālā "Facebook"
"Neon Trees" profils portālā "Myspace"
Iegādājies "Neon Trees" mūziku legāli!

Foto raksta ievadā no "Neon Trees" profila portālā "Facebook".

2012, www.musicstories.lv
Nav komentāru: