ceturtdiena, 2012. gada 14. jūnijs

David Nail - "Someone Like You" (video), "I'm About To Come Alive" (2009, pilns albums)

Kad zeķēs ir tik liels caurums, ka ar ielāpu nekas vairs nav līdzēts; kad no rīta pamosties ar domu: "Kaut ātrāk atkal pienāktu vakars, lai var iet gulēt!"; kad sabiedriskā vietā tik ļoti niez dibens, ka ar vienkāršu un neuzkrītošu parīvēšanos gar stenderi nekas nav līdzams; kad liekas, kāpēc vispār kaut kas jādara un kāda ir jēga no tā, ja kaut ko dara, ir skaidrs - tā ir stadija, kad vai nu jāiet pie veterinārārsta, lai viņš ķirurģiskā ceļā mazina jūsu četrkājainā mīluļa dzimumtieksmi, kas pretējā gadījumā tiek apmierināta pret kādu no jūsu pūdelim tajā brīdī pieejamām jūsu ekstremitātēm, vai arī vienkārši jāparāda darbā priekšniekam pliks dibens, jāpasaka viss, ko par viņu domājat un jādodas mājās. Visbiežāk pēdējo darba ņēmēji aizvieto ar atvaļinājumu. Un pie šādas noskaņas allaž piestāv kāda dziesma vai plate. Un šodienas stāsts ir akurāt par ko tādu.

Patiesībā nekāda stāsta nebūs. Deivids Neils ir viens no tiem, jāatzīst, pulkajiem, pārsvarā amerikāņu, dziesminiekiem, kura mūzika nebūt neprasa iedziļināšanos biogrāfijās, diskogrāfijās, saņemto balvu uzskaitījumos un citā statistikā. Šis Jēzus vecuma vīrs vienkārši ar sirdi un dvēseli dzīvo mūzikā, kas balstīta uz amerikāņu modernā kantrī bāzes, apvienojot to ar popu tā labākajā izpratnē. Rezultāts ir melodiska noskaņu mūzika, kas līdzinās, piemēram, Maikla Bublē daiļradei. Vien vērts pieminēt, ka še zem raksta pievienotā ir Neila debijas plate, kam jau ir "jaunāks brālītis" - 2011.gada rudenī iznākušais Neila otrais albums "The Sound Of A Million Dreams", kas ir, pat varētu sacīt, debijas plates vienas olšūnas dvīnis.

Turpinājumā jau piesauktā plate pilnībā, pirms tam ielūkojoties Adeles dziesmas "Someone Like You" Neila versijā, kas patiesībā nav nekāda versija, bet dziesmas kopija vīrieša balsī.


Papildus resursi:

Foto raksta ievadā no Deivida Neila profila portālā "Facebook".

2012, www.musicstories.lv

Nav komentāru: