pirmdiena, 2012. gada 5. marts

"Perfume Genius" - "Hood" (video), "Put Your Back N 2 It" (pilns albums)

Filmas "Forests Gamps" ieskaņa ar lidojošo putna spalvu un sirdi plosošo, vienkāršo skaņdarbu klavierēm; Adeles mūzikas balvu pļaujamdziesma "Someone Like You"; Saimona un Garfunkela 1966.gada plate "Parsley, Sage, Rosemary and Thyme". Šīs ir tikai trīs no asociācijām, kas rodas vienam cilvēkam, klausoties Sietlas (ASV) dziesminieka Maika Hedrīsa jeb "Perfume Genius" nupat iznākušo plati "Put Your Back N 2 It".

Otrā Hedrīsa karjerā, pirmā, kas nonākusi ausīs un palikusi sirdī. Cilvēks ir tā sariktēts, ka viņam visu laiku par kaut ko jācīnās - par labāku dzīvi, ērtāku ikdienu, prestižāku darbu. Ir labi, ja šie mērķi, vismaz šķietami, ir sasniedzami - tad ir vērts iespringt. Bet, kad sāc uztraukties par lietām, ko nevar ietekmēt, visgudrākā rīcības izpausme ir atšķirt iespējamos no neiespējamiem mērķiem, pēdējos ar smagu sirdi atmetot. Un, jo ātrāk ar to samierinies, jo labāk pašam. "Perfume Genius" varētu salīdzināt ar to, kas nāk pēc šādas samierināšanās - absolūts dvēseles miers un apziņa, ka svarīgs ir tikai tas, kas notiek tagad, kad vari ko ietekmēt.

Hedrīsa dziesmās vajadzētu ieklausīties mūžam neapmierinātajiem, skrienošajiem un visus citus vainojošajiem. Plati "Put Your Back N 2 It" bankām vajadzētu pasniegt klientiem, kuriem par sliktu tās nupat grozījušas hipotekārā kredīta līgumus; Ieņēmumu dienestam - saviem klientiem, kam uzrēķinājis soda naudas, sak: "Tā taču ir tikai nauda! Īstā vērtība ir citur!" Visbeidzot to vajadzētu klausīties katram, kurš jūtas kā izslāpis pēc katalizatora, kas atsvabinātu strupceļā nonākušas domas galvā. Neskatoties uz seksuālām divdomībām gan nosaukumā, gan dziesmu video, šī ir lieliska plate.

Papildus resursi:
http://www.facebook.com/pages/Perfume-Genius
http://www.myspace.com/kewlmagik
http://itunes.apple.com/us/album/put-your-back-n-2-it-bonus/id494784427

Foto raksta ievadā no pleasureiseasy.info.

2012, www.musicstories.lv
Nav komentāru: