piektdiena, 2012. gada 30. marts

Joshua Radin - "Streetlight" (video), "We Were Here" (2006, pilns albums)

"Balets ir tikai nīkuļiem un džekiem, kam patīk staigāt zeķbiksēs," kad pusaudža vecumā gribēju sākt nodarboties ar šo mākslas dejas veidu, man paziņoja, kā tolaik likās, gudrāki cilvēki par mani. Taču, lai arī man atbilda abi minētie kritēriji, tā arī nekļuvu par baletmeistaru, jo vēl kāds sacīja, ka, lai par tādu kļūtu, jāsāk trenēties jau no pāris gadu vecuma. Tad pieņēmu skaudro dzīves īstenību, ka nav lemts...

Grūti pateikt, kas no sava sapņa tik ilgi atturēja amerikāni Džošuā Redinu, bet, ja tic viņa paša klāstītajam, ģitārspēles pamatus viņš apguva tikai nepilnu trīsdesmit gadu vecumā, bet pēc tam sāka arī komponēt. Viņa pirmā dziesma "Winter" bija tik veiksmīga, ka tai sekoja uzaicinājumi koncertēt, ko Redins arī labprāt darīja, kuplinot uzstāšanās tādiem māksliniekiem kā Torijai Emosai, Šerilai Krovai un citiem. 2006.gadā klajā nāca Redina debijas albums "We Were Here" - skarbs albums, jo tapis pēc sāpīgas šķiršanās. Kā arī debija, kuru Amerikas kontinents uzņēma visnotaļ labi. 2008.gadā sekoja "Simple Times", bet divus gadus vēlāk pievienojās trešā plate "The Rock and The Tide".

Redins ir viens no kārtējiem tā žanra mūziķiem, kuri rada universālu mūziku - ikdienai, darbam, svētkiem, seriāliem ("Grey's Anatomy", "90210"). Ja vien mūsu vietējie parazīti "autortiesību aizstāvji" vēl nav panākuši to, ka jūs savā birojā nedrīkstat klausīties mūziku bez maksāšanas viņiem, tad Džošuā Redinu droši varat klausīties darba laikā - nebūs ik pa brīdim jāgriež klusāk vai jāslēdz radio ārā vispār, jo Redins ļoti labi pieprot skaisti bubināt fonā, un šie bubinājumi, iespējams, būs labs palīgs ikdienas rutīnas darbos.

"Streetlight" saucās dziesma no Redina jaunākās plates, kura video apskatāms še zem raksta. Tūlīt pēc tam - visa debijas plate "We Were Here".

Papildus resursi:
http://us.joshuaradin.com
http://www.facebook.com/joshuaradin
http://www.myspace.com/joshuaradin

Foto raksta ievadā no Džošuā Redina profila portālā "Facebook".

2012, www.musicstories.lv
Nav komentāru: