ceturtdiena, 2012. gada 22. marts

"An Horse" - "Postcards" (video), "Walls" (2011, pilns albums)

Ne īpaši bieži sanāk rakāties virtuālajās annālēs, skaidrojot dzimumu kādai personai. Pirmo reizi pirms aptuveni gada, dzirdot duetu "An Horse", bija skaidrs, ka tur vokāli izdarās sieviešu kārtas būtne. Kad pameklē papildus informāciju, bildes, sajūties tā kā apjucis - no dueta attēliem uz tevi raugās divi jauneklīgi zēni. Mulsumam beidzoties un parokoties bilžu arhīvos, atrodi, ka intuīcija tomēr bija pareiza - viens no dueta dalībniekiem kādā foto spēlē ģitāru kleitā. Tiesa, mūsdienās tas nav nekāds akmenī kaltais arguments...

Un tātad - iepazīsimies: dāmas un kungi, jūsu priekšā ir Keita Kūpere, kas, visticamāk, kleitā, un Deimons Kokss. Kopā uz skatuves kopš 2007.gada, iesākumā dzimtās Austrālijas faniem, bet nu jau visai pasaulei piedāvājot svaigumu izstarojošas indīpopa dziesmas, kas līdz šim apkopotas divos albumos, otrais no kuriem klajā nāca pirms gada. Žurnāls "Rolling Stone" teica: "Nu jā, plate nav nekāds briljants, bet trīs ar pusi balles no piecām dosim gan." Aptuveni tāpat to novērtēja pārējie kritiķi, kas viss ir pilnīgas pupu mizas, jo galvenais vērtētājs ir klausītājs-"vulgaris" jeb parastais klausītājs. Un šis klausītājs... pa lielam tomēr pievienojas kritiķiem.

"Walls" pilnā skanējumā un "Postcards" - video iepriekšējā albuma dziesmai, kura izmantota "Mercedes-Benz" kāda modeļa reklāmā - še turpinājumā.

Papildus resursi:
http://www.anhorse.com
http://www.facebook.com/anhorse
http://www.myspace.com/anhorse
http://itunes.apple.com/us/artist/an-horse/id277904108

Foto raksta ievadā no www.anhorse.com.

2012, www.musicstories.lv
Nav komentāru: