trešdiena, 2012. gada 21. marts

"Dry The River" - "New Ceremony" (video), "Shallow Bed" (pilns albums)

Par angļiem "Dry The River" pirmo reizi runājām pagājušā vasarā. Toreiz sajūsminājāmies par viņu dziesmām, kas brīžiem atgādināja "Anthony And The Johnsons" daiļradi un aicinājām uz "Positivus" festivālu, kurā Pīteram Lidlam ar komandu bija jāsniedz koncerts, ko viņi arī droši vien spīdoši izdarīja.

Kas ir mainījies kopš tā laika? Pirmkārt, grupa "Dry The River" ir piedalījusies raidsabiedrības "BBC" jauno mūziķu konkursā "Sound of 2012", kurā uzvaras laurus gan plūca Maikls Kivanuka. Taču tā iekārtots, ka pārsvarā visas šī konkursa finiša taisnē nokļuvušās grupas un dziedātāji, guvuši milzu publicitāti, ar vienu rāvienu palecās savā karjerā par pāris pakāpieniem. Bet pats galvenais - aizpagājušā nedēļā klajā nāca "Dry The River" debijas plate "Shallow Bed".

Šķiet, 2012.gads mūs lutinās ar kuplu skaitu labu plašu - "Shallow Bed" ir kārtējā no tām. Divpadsmit dziesmas - divpadsmit meistardarbi! Mūzikas prese sajūsmā spiedz, novērtējot debijas plati, un tātad arī pašu grupu, pārsvarā ar 9 no 10. Un šī ir tā reize, kad vērtējumam drošu sirdi un tīru sirdsapziņu var pievienoties. Šogad jau laikam līdz Salacgrīvai "Dry The River" vairs neatbrauks, bet to noteikti varēs noķert kādā koncertā albuma "Shallow Bed" veicināšanas tūres laikā, kas šobrīd risinās ASV, tad atgriezīsies Vecajā kontinentā.

"New Ceremony" - video vienai no jaunā albuma dziesmai - un tad arī visa plate še zem raksta. Šķiet, šogad, blakus "Mārupes" gurķim, pavasarim būs arī cita smarža.





Papildus resursi:
http://www.drytheriver.net
http://www.facebook.com/drytheriver
http://www.myspace.com/drytherivermusic/music

Saistītie raksti:
"Dry The River" - "Bible Belt" (video), "New Ceremony", "Family Tree" u.c. (dziesmu liste, audio)
"Dog Is Dead" – "Two Devils" (jaunākie singli un albumi - 05.03.2012)

2012, www.musicstories.lv




Nav komentāru: