pirmdiena, 2011. gada 10. oktobris

"Girls" – "Honey Bunny" (jaunākie singli un albumi - 10.10.2011)

Pagājušā nedēļā sākās oktobris - dzeltenas un sārtas lapas, spoža saule, īsti vasarīgs laiks. Ar to mūs lutināja daba vēl vakar. Bet šodien jau ir auksts, nobirušās lapas mirkst ielu renstelēs un kādam no apkures neesamības, rītos gultā pamostoties, ir zili pupi. Un vēl kas - jau pārdošanā izlikti Ziemassvētku dziesmu albumi! Un tas nozīmē to, ka daļa mākslinieku taupa savus garadarbus neprātīgajam Ziemassvētku iepirkšanās laikam, daļa met ārā tagad, kamēr vēl viņu dziesmiņas nav iejukušas visā tajā gūzmā. Sanfrancisko (ASV) duets Kristofers Ouvens un Čets Juniors Vaits jeb "Girls" savu otro plati "Father, Son, Holy Ghost" izdeva jau pāris nedēļas atpakaļ (to var noklausīties šeit). Viņu jaunais singls "Honey Bunny" praktiski bez konkurences iegūst šīs nedēļas vimpeli "Nedēļas singls".

Un vēl viena atziņa. Nevajag, nu nevajag, atzīmējo "Nirvanas" leģendārā albuma "Nevermind" divdesmito jubileju, visiem, kam nav slinkums, sadziedāt viņu dziesmas pa savam. Tas šonedēļ attiecas uz Jamaikas regeja vīriņa Ērla Lova jeb "Little Roy" mērkaķošanos ar "Nirvanas" "Come As You Are".

Albumu birums gan pamatīgs. Trīs, kuri noteikti jānoklausās: brita Džeimsa Bleika "Enough Thunder" - visi par viņu runā, bet neesmu pat lāga noklausījies ne reizes; Raiena Ādamsa "Ashes & Fire" - pirmajam singlam no šīs plates "Lucky Now" nebija ne vainas; Pītera Gebriela "New Blood" - dikti jau vīlies vecis vīrs izskatījās pēc savas iepriekšējās plates "Scratch My Back", kurā viņam viss nesanāca kā cerēts, šī plate esot turpinājums iepriekšējai, kaut tās ir veco Gebriela dziesmu ieraksts orķestra pavadījumā. Nu jāpaklausās. O, un vēl jau arī Bjorka! Kaut gribošo kaķu laiks jau it kā garām...

NEDĒĻAS SINGLS! "Girls" – "Honey Bunny"


"All The Young" – "Quiet Night In"


Matt Cardle – "Run For Your Life"


"DZ Deathrays" – "Gebbie Street"


"Little Roy" – "Come As You Are"


Joe Jonas – "Just In Love"


"Owl City" – "Dreams Don't Turn To Dust"


Veronica Falls – "Bad Feeling"


Šonedēļ vēl iznāk šādi albumi:
"Awolnation" – "Megalithic Symphony"
Bjork – "Biophalia"
"Evanescence" – "Evanescence"
"Exit Ten" – "Give Me Infinity"
"The Field" – "The Looping State Of Mind"
"Five Finger Death Punch" – "American Capitalist"
"Givers" – "In Light"
"Indigo Girls" – "Beauty Queen Sister"
Lisa Hannigan – "Passenger"
James Blake – "Enough Thunder"
Jason Derulo – "Future History"
Jeffrey Lewis – "A Turn In The Dream-Songs"
Katherine Jenkins – "Daydream"
Mayer Hawthorne – "How Do You Do"
"Mutemath" – "Odd Soul"
"My Brightest Diamond" – "All Things Will Unwind"
Peter Gabriel – "New Blood"
Radiohead – "TKOL 1234567"
Ryan Adams – "Ashes & Fire"
"Steps" – "The Ultimate Collection"
"Touchstone" – "The City Sleeps"
"Transit" – "Listen & Forgive"
"Tubelord" – "Romance"
"Wednesday 13" – "Calling All Corpses"
"Wild Flag" – "Wild Flag"
Will Haven – "Voir Dear"

Atskaņas no pagājušās nedēļas albumiem:

"Aqua" – "Megalomania"
Cilvēks ir unikāla būtne. Tas var nodzīvot mūžu, daudz ko par sevi neuzzinot. Gluži tāpat, kā dzīvot ar pārliecību, ka daudzas lietas vai cilvēki, ar ko dzīvē nācies saskarties, vairs vienkārši nav... Lūk, ar tādu pārliecību dzīvoju līdz pagājušai nedēļai, kad ieraudzīju, ka joprojām pastāv tāda "grupa" kā "Aqua". Jā, tā ir tā pati, kas gadus padsmit atpakaļ skandēja dziesmu "Barbie Girl". Nu šamējiem jauns albums. Tik pat kolosāls kā pieminētā dziesma!

"La Dispute" – "Wildlife"
Pieci jaunekļi no Mičigānas (ASV) apvienojoties grupā "La Dispute", laiduši klajā savu otro studijas plati. Nav ne jausmas, kāda bija pirmā, bet šajā grupas līderis Džordans Dreijers no visas sirds cer, ka bļaustīšanās "The Cure" priekšniekam Robertam Smitam pielīdzinātā balsī, viņiem nesīs veiksmi. Nu, lai tad veicās!

"Feist" – "Metals"
Kanādietes Leslijas Feistas piektajam albumam "Metals" nav ne vainas. Nedaudz uzdzen miegu, nedaudz pārdomas, nedaudz garlaicīgi, bet izslēgt negribas. Gluži kā ar "Panorāma" pa pirmo Rīgu.

Foto raksta ievadā no grupas "Girls" profila portālā "Facebook".

2011, www.vilniskronbergs.blogspot.com

Nav komentāru: