pirmdiena, 2011. gada 15. augusts

"The Sound Of Arrows" – "M.A.G.I.C" (jaunākie singli un albumi - 15.08.2011)

Pagājušā nedēļā jau šķita, ka klāt rudens - vējš cilāja brunčus un rāva nost salmu cepurīti. Man nē - meitenēm! Es tāds staigāju tikai pa mājām. Un arī jaunāko singlu tabulas gaida ražas laiku rudenī. Piemēru, kā likt noklausīties mēslu, dod projekts "Professor Green" - kaut kāds "Eminem" pakaļdarītājs uztaisa jautrām grimasēm pilnu video, un, skat, vēl četras minūtes savas dzīves esi pavadījis bezjēdzīgi. Diemžēl šobrīd nav ieliekams izcils šīs nedēļas jaunums "Suede" vokālista Breta Andersona jaunais veikums dziesma "Brittle Heart", bet gan jau. Skaisti, protams, izskatās mums jau zināmais meiteņu piecnieks "Wonderland" viņu kārtējā balādē, kas sākas ar vārdu "nothing" - "Nothing Moves Me". Visbeidzot īstu Brīnumpasauli uzbur zviedru duets "The Sound of Arrows"; viņu dziesmas "M.A.G.I.C." video versija ir kā atgriešanās bērnībā lasītajā grāmatā "Palle viens pats pasaulē" - tā ir brāļa un māsas viena diena bez neviena cita cilvēka uz pasaules! Viena diena, kurā var darīt visu, kas ienāk prātā. Un man ienāca prātā šo dziesmu likt šīs nedēļas Goda singla vietā.

Man patīk, ka no jaunākajiem albumiem es praktiski nevienu nezinu. Pēc pieredzes tas nozīmē, ka no divpadsmit jaunajām platēm kādas trīs liks sajūsmā plaukšķināt rociņas, divas meklēt vemjamo maisiņu, bet pārējās droši vien nekur nemaz nevarēs noklausīties. Bet intuitīvi - tas Baksters Darijs ar savu "Happy Soup" droši vien ir labs! :)

NEDĒĻAS SINGLS! "The Sound Of Arrows" – "M.A.G.I.C"


"Battles" feat. Gary Numan – "My Machines"


Cloud Control – 'Gold Canary'


"Professor Green" – "At Your Inconvenience"


"The Wombats" – "Perfect Disease"


"Wonderland" – "Nothing Moves Me"


Šonedēļ vēl iznāk šādi albumi:
"Cicada" – "Sunburst"
Baxter Dury – "Happy Soup"
"Eyes Set To Kill" – "Best Of Estk"
"Gazelle Twin" – "The Entire City"
"Horse Feathers" – "House With No Name"
"Hyde & Beast" – "Slow Down"
"I Break Horses" – "Hearts"
"Jedward" – "Victory"
"Kids In Glass Houses" – "In Gold Blood"
"Nero" – "Welcome Reality"
Charlie Simpson – "Young Pilgrim"
"The Thermals" – "Personal Life"

Atskaņas no pagājušās nedēļas albumiem:

"Every Avenue" – "Bad Habits"
Ideāls poproks! Visiem "Panic! At The Disco" faniem šis rekomendējams kā obligātais šis vasaras klausīklis!

"Grimes" – "Geidi Primes"
Lai arī zem projekta "Grimes" maskējas kanādiešu performanču māksliniece Kleira Boučera, albums "Geidi Primes" izklausās kā ierakstīts kādā ķīniešu kaķu patversmē, brīdī, kad dzīvnieku kopējs uzkāpis veselam iemītnieku baram uz astes, pie kam - vienlaicīgi.

Foto raksta ievadā duets "The Sound Of Arrows" no www.bbqchickenrobot.com.

2011, www.vilniskronbergs.blogspot.comNav komentāru: