trešdiena, 2010. gada 2. jūnijs

Rokas nost no Kārļa Streipa!
Kārlis Streips ir baigais mans čoms! Viņš pats gan to nezin, bet mans čoms viņš ir vienalga. Un kā gan citādi? Kopš atceros sevi klausāmies "pirmo Rīgu" vai skatāmies "pirmo Rīgu", viņš vienmēr tur ir bijis. Un nav neviena cita žurnālista, kura raidījumu dēļ es būtu atlicis kādas savas darīšanas vai mainījis dienas plānus. Nu, ja ne mainījis dienas plānus, tad vismaz allaž paturējis prātā viņa pārraižu laikus.

Kārlis Streips ir foršs! Tieši viņš man atklāja Marģeri Martinsonu, kuram radio ēterā neizdevās Kārli Streipu un pārejos klausītājus pārliecināt, ka valstij vajadzētu iepirkt mātes pienu par trim latiem pilienā. Tieši viņa radioraidījumā - intervijā ar kādu ārstu - sadzirdēju sev interesējošu jautājumu no kāda pavecāka klausītāja: "Dakter, ko man tagad darīt? Man mazdēlam kakā ir stafilokoks!". Kad raidījumā viesojās toreiz slavenais žurnālistu duets Jakubāns un Hānbergs, bet kāds tiešā ētera zvanītājs uzdeva jautājumu: "Sakiet, vai tā ir taisnība, ka Jūs esat zilais?", tieši Kārlis Streips bija tas, kurš uzdeva pretjautājumu: "Kuri no mums te?". Un man šķiet, ka Kārlis Streips ir vienīgais žurnālists pasaulē, kuram uz ētera tālruni ir zvanījušas kazas

Mani neinteresē, ko Kārlis Streips dara aiz savām dzīvokļa durvīm. Vai viņš, pārnākot mājās no raidījuma "Skats no malas", uzvelk rozā baletdejotājas kleitu un dejo "Gulbju ezera" kulminācijas deju. Vai viņš izšuj, marinē sēnes, spēlējas ar lellēm vai dzer alu - man vienalga. Galu galā viņš ir tāds pats cilvēks kā mēs ikviens un pēc raidījuma, kurā nevar aizbāzt muti Aināram Dimantam, kaut kā jau jāatslābinās ir.

Kāpēc cilvēkiem nepatīk Kārlis Streips? Un kam viņš nepatīk? Izrādās, Tautas partijas kaut kādai tur skautu nodaļai nepatīkot, ka tās mātes organizācijas virsvadītājus Kārlis Streips nodēvējis par "kliķi" un "bandu" vai kaut kā tamlīdzīgi. Šim pašam Tautas partijas bērnu un jauniešu pulciņam nepatīkot, ka Kārlis Streips ir tik ass, kritizējot iepriekšējo valdību darbu. "Streips, protams, vaino Tautas partiju arī ekonomiskās krīzes izraisīšanā, aizmirstot, ka Aigara Kalvīša laikā Latvijas finanses bija vislabākā stāvoklī, kādas atjaunotās valsts vēsturē bijušas", diena.lv apgalvo šī pulciņa viena no galvenajām vārdā Sarmīte. Sarmīt, bērniņ, nu ļauj Kārļonkulim izteikties pēc sirds patikas! Vai tev žēl? Un, kamēr šis tur runā, tu, savukārt, palasies ekonomikas mācību grāmatas.

Un visbeidzot tā Eirovīzija. Nu kas cilvēkiem atkal nepatīk? Kad vēl šo veidojumu skatījos, Kārlis Streips bija 80% no visa tā pasākuma. Nu un, ka viņš aprunā un komentē, kādas kuram biksiņas un kleitas! Vai tad Kārlis Streips šogad Aišai pusfinālā uzdeva to pār galvu pārmaukto galdautu par kleitu? Bez viņa komentāriem tādam normālam vidusmēra lauku cilvēkam kā man vispār nebūtu nekādas sajēgas, kas ir kas tajā Eirovīzijā! Nu kā es te laukos, caurām dienām raustot tos govs pupus, varu zināt, vai šī dziesma ir laba vai slikta. Un viņi tur dzied visādās valodās, no kā es vispār neko nesajēdzu. Ja Kārlis Streips nepatulkotu, kā lai es zinātu, par kuru dziesmu man sūtīt "esemesku"?

Vārdu sakot - rokas nost no Kārļa Streipa!

Un nobeigšu ar paša Kārļa Streipa reiz izteiktu citātu: "Ja kādam kaut kas nepatīk, lai uzsēžas sev uz īkšķa un parotē!"


P.S. Kārļa Streipa bildi nofenderēju no diena.lv.

Nav komentāru: