sestdiena, 2009. gada 14. novembris

Baznīca un sekss
Šajā pirmajā teikumā vēlos apbēdināt tos, kuri šajā ierakstā vēlējās uzzināt par seksu baznīcā vai tiešā tās tuvumā. Baznīcā seksot nedrīkst, tā ir publiska un sakrāla vieta, kas nav apvienojama ar tādu "izvirtību" kā sekss.

Kad biju maziņš, es ticēju visam, ko saka sētas vecākie puikas. Ļoti ilgi dzīvoju pārliecībā, ka bērniņu var dabūt tikai apprecoties un tad bērniņš pēc kāda laika vienkārši uzrodās. Es pazinu vecākas tantes, kuras nebija precējušās un kurām nebija bērnu, tāpēc šī teorija likās visnotaļ ticama.

Nākamais trieciens mani sagaidīja kādu 5 gadu vecumā, kad "uzzināju", ka visi bērni piedzimst par meitenītēm, bet tikai vēlāk daļai no viņiem izaug puiku lietas, un tad beidzot top skaidrs, kas ir kas. Versija visnotaļ ticama, jo tolaik manam jaunākajam brālim bija 2 gadiņi un tikai aptuveni ap to laiku viņu beidzot vannoja kopā ar mums, vecākajiem brāļiem, un pats vecākais brālis man iestāstīja, ka tas notiekot tāpēc, ka nu sīkajam beidzot ir izaugušas puiku lietas un tagad viņu pliku var mums rādīt.

Savu dzimumdaudzināšanu, protams, turpināju sētā ar pārējiem bērniem. Viena no mūsu sētas meitenēm reiz apžēlojās par mums, sīčiem, un teica, davai ka ielienam krūmos un salīdzinām, ar ko puisīši atšķirās no meitenītēm. Sacīts - darīts! Kā vīru lietu demonstrētāju "izvēlējāmies" jau pieminēto sīko bračku, un, kad tas savu tāpiņu bija pašvitinājis, bija pienācis laiks visiem pētīt to meitenīšu darīšanu. Bet mēs nekur tālu netikām - no balkona, zem kura šis pasākums notikās, kaimiņš sāka bļaustīties, lai mēs, krjupi, beidzam tur pīpot, citādi pasūdzēsies mūsu vecākiem. Tā arī beidzās mūsu pirmā saskare ar "mantiņu, pa kuru meitenītes čurā" (citāts no pieminētās mantiņas īpašnieces). Tika pāris gadus atpakaļ nedaudz pasmaidīju, kad šo nu jau sievišķi ieraudzīju raidījumā "Gribi būt miljoonārs?". Tiesa, tur viņa nerādīja nedz "mantiņas", nedz sakarīgas zināšanas.

Kas notika ar puiku/meiteņu lietām līdz kādai 7.klasei, īsti neatceros. Laikā, kad klases puikas skrēja pakaļ meitenēm, spaidīja tās un cēla viņām svārkus, es nebiju tik ātrs, lai kādu noķertu. Tāpēc man nācās iztikt ar tām, kuras nevarēja pamukt vai arī atļāvās paspaidīties vienkārši līdzjūtības dēļ. Toties 8.klasē bija lūzums! Skolā sākās priekšmets, kurš saucās "Anatomija" un vecajās anatomijas grāmatās, ja nemaldos, 42.paragrāfs bija veltīts puiku un meiteņu atšķirīgajai anatomijai un ar visām bildēm!

Jāatzīstas gan, ka pirmo reizi šo grāmatas nodaļu vannasistabā lasīju kopā ar vecāko brāli, jo viņš 8.klasē gāja divus gadus ātrāk par mani. Un tas likās baigi aizraujoši. Sevišķi tās bildes, kurās krāniņi nav uzzīmēti tādi paši, kādus mēs zīmējām zooloģijas grāmatās pie visiem iespējamiem dzīvniekiem, un jā - arī dažā labā literatūras grāmatā kāds no rakstnieku portretiem dabūja trūkties. Šeit puiku un meiteņu lietas bija uzzīmētas anatomiski un ar visiem asinsvadiem un citu medicīnisko "barahlo". Vārdu sakot, nekādas estētikas!

Un visbeidzot 9.klase. Kārtējais lūzums manās dzimumzināšanās. Klasesbiedrs ir man iestāstījis, un es viņam no visas sirds ticu, ka večiem var "stāvēt" tikai trīs reizes mūžā. Un viss! Uz to laiku jau man bija skaidrs, aptuveni kā rodas bērni (kā nekā nesen bija iznācis leģendārais "Zīlītes" numurs), tāpēc es ne pa jokam nobijos, kad reiz, skatoties Ziemassvētku vakarā pa nupat translēt sākušo Liepājas televīziju pārraidīto vācu erotisko filmu, veidotu uz "Tarzāna" sižeta bāzes, sajutu nelāgu spiedienu. Viss - tātad ir palikušas vēl tikai divas reizes!...


Un tagad stāsta morāle.

Latvijas Katoļu baznīcas galva un sirdsapziņa Jānis Pujāts un kaut kādi mistiski 400 vecāki aicina nepieļaut organizācijas "Papardes zieds" īsfilmu par seksuālo veselību izplatīšanu skolās. "Mēs kategoriski noraidām "Papardes zieda" plānu Latvijas skolām dāvināt 1000 filmas komplektus u.c. materiālus, kas veicina jauniešos izlaidību," norāda vēstules autori.

Tālāk Jāņonkulis sapinās pretrunās vēl vairāk: "Ar šo mēs gribam vērst valsts vadītāju uzmanību uz morālo stāvokli skolās. Jaunieši tur vairs nerunā par seksuālo atturību, toties diskutē par kontracepcijas līdzekļiem un drošu seksu. Bet rezultātā simti abortu gadā skolniecēm."

Pareizi, Pujāta kungs, vecajos laikos skolā jaunieši par to vien tikai diskutēja: "Ak, dies`, kaut tik man nebūtu sekss! Kaut tik man nekad mans briedītis neceltu radziņus! Nedod, dies`, kādreiz redzēt kādu pliku sievas cicīti - tās būtu pasaules beigas! Lai dies` nogrābstās, ja kādreiz tā notiktu!"

Par Pujāta kungu un baznīcas liekulību viss jau tāpat sen ir skaidrs. Bet par 400 vecākiem es nebeidzu brīnīties. Diez viņi patiešām gribētu, lai viņu bērni dzimumjautājumos izaugtu par tādiem pašiem lohiem kā es?!

Te daži no "izvirtīgajiem" video:1 komentārs:

EdgarsFoto teica...

Patiesi "izvirtuši" video materiāli :D
Jānis Tev nepiedos par TĀDU video izvietošanu globālajā tīmeklī :D :D :D