trešdiena, 2009. gada 29. jūlijs

Uzmanību! Spiegs - tantiņonkulīts!
Man patīk jocīgi cilvēki. Pats tāds esmu, jo līdz 12 gadu vecumam uzskatīju, ka begemots ir šieviešu kārtas zilonis. Bet mēdz būt vēl trakāk.

Šodien darba dienas laikā kā ierasti skatījos savas iecienītas mājaslapas ar pupiem un bez, līdz uzgāju stāstu par bijušo britu izlūkošanas dienesta līdzstrādnieku Deividu Šeileru. Pats pirmo reizi par tādu dzirdēju. Un tas loģiski. Ar spiegiem man nav nekādu darīšanu bijis. Ķīķerēšana uz pliku dabas mācības skolotāju Palangas baseina dušā pa sienas caurumu neskaitās. Bet nekā jau arī nevarēja redzēt. Nezinu, caurums sienā bija par mazu vai skolotāja par platu.

Vārdu sakot, Šeilera kungs tapa slavens tālajā 1997.gadā, kad žurnālistiem pārdeva slepenus dokumentus par atentāta mēģinājumu pret Lībijas toreizējo līderi, ko pats uzskatīja par "cīņu par taisnību" un "sabiedrības tiesībām būt informētai par visu". Vienvārdsakot, štrunts ar visu to, tas galīgi nav interesanti. Interesantākais sākās pēc tam.

Pēc izciestā cietumsoda (laikam nelika visu laiku atsēdēt, tikai kādas septiņas nedēļas) jaunais cilvēks Šeilers iestājās kustībā "9/11 Truth Movement", kuras dalībniekiem nav šaubu, ka oficiālā informācija par 2001.gada 11.septembra terora aktiem Ņujorkā neatbilst patiesībai. Pēc šīs kustības domām šos terora aktus organizējuši amerikas specdienesti. Nav minēti, tieši kuri. Pažarnieki un ātrās palīdzības gan jau, ka arī.

Kā vēsta mediji, 2007.gada 29.jūnijā Šleiers sajutis sevī dievišķo dabu - viņš sācis uzskatīt sevi par mesiju, jo bija iedomājies, ka ir novērsis teroristu uzbrukumu kādam Londonas naktsklubam. Viņš, Deivids Šeilers, esot Jēzus Kristus reinkarnācija, un viņa priekšteči "pa šo pašu līniju" esot Marks Antonijs, karaļi Arturs un Makbets, Arābijas Lorens un Če Gevara. Savukārt Jāņa Kristītāja "reinkarnācija" esot kāds BBC News bijušais sporta komentētājs, kurš nedaudz vēlāk mainījis "profilu" un tagad aizstāv hipotēzi, ka pār pasauli valda citplanētiešu rāpuļi, kas principā tā arī varētu būt.

Lielas pārvērtības notikušas arī Šleiera privātajā dzīvē - viņš no plus/mīnus normāla vīrieša ir pārvērties par tantiņonkulīti. Tagad viņa garderobi papildina augstpapēžu kurpes, kleitas, krūšturi un skaistas krelles. Redzēju vienā bildē Apollo portālī, ka arī Rīgas mēram Ušakova kungam viendien uzlikušās un netīšām palikušas kaklā skaistas pērļu krellītes. Laikam no draudzenes. Vai arī Sergeja Dolgopolova. Kas, iespējams, ir viena persona.

Bet viss ir normāli, viss ir kārtībā! Visu savās vietās saliek pēdējā Šleiera kunga aizraušanās un apmātība - viņš piedāvā planu, saskaņā ar kuru kaņepju audzēšana atrisinās globālo pārtikas problēmu, kā arī dos nepieciešamos būvmateriālus un audumus apģērbam.

"Man uzdirst!," paziņojis Šleiera kungs uz žurnālistu jautājumu, vai apkārtējie viņu neuzskata par nedaudz jocīgu. "Puisis svārkos ir daudz mazāk kaitīga parādība, nekā nevainīgu cilvēku slepkavošana Irākā un Afganistānā!"

Nu ko šeit vēl piebilst? Veči, laižam uz bodi pēc kleitām!


Papildus resursi:
http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/what-renegade-mi5-officer-david-shayler-did-next-1763246.html

Nav komentāru: